Siatkówka w Lądku

Siatkówka w Lądku

Postautor: TomTom » 08 maja 2009, 22:45

Mam pytanko. Czy orientujecie się czy ktoś w Lądku uprawia regularnie siatkówkę? Moze być zabawa amatorska, jakaś wynajmowana hala, czy boisko otwarte? Chciałbym pograć, lecz nie do końca wiem z kim, gdyż jestem tu od niedawna.
TomTom

Re: Siatkówka w Lądku

Postautor: krzychulz » 09 maja 2009, 10:33

jedyne otwarte boisko zdatne do grania znajduje się przy Ogólniaku ( graja tam nie raz więc musiał byś podejść i popytać się). Co do hal to do niedawna jeszcze grywali w Szkole Podstawowej ( dyrekcja powinna wiedzieć coś na ten temat ).Chyba że inni forumowicze grywają i będą mieli dokładniejsze informacje.
Awatar użytkownika
krzychulz
Aktywny Użytkownik

Postautor: TomTom » 12 maja 2009, 18:36

Dziekuje za informacje.
TomTom

Postautor: viki » 15 maja 2009, 13:45

Jest jeszcze luźna spontaniczna grupa grająca na świeżym powietrzu :) Zapraszamy chętnych :)
viki

Postautor: antek » 20 lipca 2009, 14:12

Siatkówka w Lądku! Śmiechu warte. Jesteśmy mistrzami powiatu od kilku lat w tej dyscyplinie. Nasze "władze" nie potrafią zorganizować ani jednego otwartego boiska na wakacje, dostępnego bez łaski wejścia do sali gimnastycznej. Za komuny było przynajmniej 7!!!/na kortach tenisowych, obok rosyjskiej sali gimnastycznej, obok Sielanki, obok "Wrzosu", z tyłu "Adama, obok "Lido", z tyłu "Rybniczanki"/. A przy żadnej szkole nie ma prawdziwego wielofunkcyjnego boiska. A niech wszyscy dorośli dziwią się, że młodzi ludzie łamią ławki w parku i piją na "formozie". Niech żyje sport w naszym mieście!! Boiska, korty, baseny!
antek

Postautor: krzychulz » 20 lipca 2009, 18:30

dobrze powiedziane, wszystko pozamykane, nigdzie nie ma wstępu i dziwią się, szkolne boiska ? "Proszę nie wchodzić na teren szkoły po godzinach lekcyjnych " nie raz takie coś słyszałem, boisko przy podstawówce ? zakaz gry w piłkę, przecież kurs prawa jazdy trwa, a co do ławek itp to proszę się przejść wieczorami jak kuracjusze wracają z imprezek i co wyprawiają, ile razy widziałem jak popisują się "dziadki" przed młodszymi towarzyszkami. Osobiście umiem zorganizować sobie czas wolny, ale ile osób chciało by sport uprawiac a nie mają żadnych do tego warunków, a miasto nie chce nawet odrobinkę pomóc. Podobno mieli budować Orlik w Lądku i co ?
Awatar użytkownika
krzychulz
Aktywny Użytkownik

Postautor: keri » 25 lipca 2009, 19:58

Na dzień dzisiejszy najlepsze boisko do siatkówki na wolnym powietrzu jest na ulicy Rataja4
keri

Wróć do Sport