Czarna lista gosci

Polecam , odradzam...

Czarna lista gosci

Postautor: Ewa Zadora » 17 kwietnia 2013, 19:25

Witam , jestesmy tuz przed sezonem turystycznym-Lato 2013.Mam propozycję dla wszystkich gestorów bazy turystycznej w Ladku i okolicy aby stworzyc czarna liste upierdliwych, nieuczciwych,awanturniczych gosci-pseudo-turystów.
Prawo nas usługodawców nie chroni, wychodzac z załozenia ,że klient nasz pan,więc chrońmy sie wspólnie co Wy na to ?
Ewa Zadora

Re: Czarna lista gosci

Postautor: Noe » 17 kwietnia 2013, 20:18

Zastanawiam się pani Ewo na ile taka lista będzie zgodna z prawem, wydaje mi się, że mogą z tego wyniknąć problemy. Proponuje konsultację z jakimś prawnikiem. Lepiej dmuchać na zimne i sprawdzić to pod kątem prawnym, jeśli nie będzie przeciwwskazań, to dlaczego nie stworzyć takiej listy.
Awatar użytkownika
Noe
Aktywny Użytkownik

Postautor: gościu » 17 kwietnia 2013, 22:25

Każdy gestor miał takich klientów, których nie chciałby już widzieć i gościć w swoich progach. Ja również mam takie wspomnienia. Śmieszne to nie było. Awanturowali się, pisali, brudzili , dewastowali i ubliżali.Oszukiwali z zapłatą. Niestety ta arogancja się nasiliła ponieważ ludzie mają wielkie kompleksy a gdzie mogą to odreagować? Na prowincji jaką Lądek jest dla mieszkańców wielkich miast. Niestety nie możemy tworzyć takiej listy z imienia, nazwiska i adresu ale ostrzegać się możemy przed nimi swoimi kanałami. Swoją drogą kto pamięta Parasolkę ;-) Ciągle wracała do Lądka bo jak to uzasadniała : dobrze nas poznała.:-)
gościu
Aktywny Użytkownik

Postautor: iga999 » 12 marca 2018, 10:56

wydaje mi się, że nie można czegoś takiego robić, ale jak najbardziej należy się ostrzegać...
iga999

Postautor: joonas » 15 lipca 2018, 19:57

Niestety RODO wiąże nam ręce :-(
joonas

Wróć do Turystyka