Jak wybuchnie wojna domowa gdzie linia frontu w Lądku??

Czyli samo zło naszego pięknego miasta

Jak wybuchnie wojna domowa gdzie linia frontu w Lądku??

Postautor: weteran » 18 grudnia 2016, 22:06

Nie znam dróg, którymi iść Błądzę wiem i wracam znów Chciałem mieć, czego mi brak Nie będę miał już skądś to znam. Gdybym mógł dziś cofnąć czas, Gdybym mógł coś zmienić w nas, Tyle Ważnych słów. Biegnę znowu do ciebie Nadzieję mam że jesteś. Za nadzieją biegnie strach. Wpadam w przestrzeń. Tu gdzie jestem ja. Szukasz siebie. Chcę przy tobie być. Nie, nie płacz nie. Z nami będzie lepiej... Razem będzie.Co zrobisz przyjacielu, kiedy będzie źle Powiedz: Będzie dobrze, nie martw się! Kiedy ujrzę siebie w swym najgorszym śnie Powiedz: Będzie dobrze nie martw się! Powiedz, jak mieć w sercu lato, kiedy pada deszcz Będzie.Chciałbym kiedyś stąd wyjechać, Gdzieś daleko razem z Toba, Tam, gdzie niema, nie ma już nikogo Kto narzeka, kto marudzi. Może kiedyś, może kiedyś stąd wyjadę. Wszyscy, wszyscy tańczą i się śmieją. Myśli nieuczesane, ale szczere. Kto kogo zabije z zawiści - może nie dojdzie do wojny o wolnośc ???
weteran

Re: Jak wybuchnie wojna domowa gdzie linia frontu w Lądku??

Postautor: weteran » 19 grudnia 2016, 10:03

Może dodać do wrogów - nie, lepiej do przyjaciół. Tu jest jeszcze ta obcja,- ale czy słuszna ?
weteran

Wróć do Polityka