BURMISTRZ 2010 - DEBATA WYBORCZA

Regulamin forum
Dział pojawił się na wyraźną prośbę użytkowników. Udostępniony on jest w zakresie zakładania wątków i prowadzenia dyskusji osobom, które piszą na forum pod swoimi nazwiskami, natomiast w zakresie czytania - wszystkim.

Jeśli piszesz pod nickiem, ale chcesz się przedstawić, nie musisz zakładać nowego konta - wystarczy wypełnić pole podpis w menu "profil"

BURMISTRZ 2010 - DEBATA WYBORCZA

Postautor: Borysław Zatoka » 11 listopada 2009, 12:59

W tym dziale spotkać się mogą uczestnicy debaty wyborczej BURMISTRZ 2010
Awatar użytkownika
Borysław Zatoka
Aktywny Użytkownik

Re: BURMISTRZ 2010 - DEBATA WYBORCZA

Postautor: luk166 » 11 listopada 2009, 15:16

Pozostaje mi w związku z tym zaprosić do dyskusji wszystkie te osoby, które nie wykluczają w 100% swojego startu i gotowe są podyskutować podpisując się swoimi nazwiskami.

Nie mam zamiaru ingerować w dyskusję, chciałbym jedynie zagwarantować wszystkim jej uczestnikom równy dostęp do forum, zapewnić ich o tym, że nie spotkają się z "ciosami poniżej pasa" ale także pociągnąć ich czasem za język.
Rozumiem również, że nie każda z tych osób ma czas/chęć na bieżąco uczestniczyć w dyskusji, jeśli którakolwiek z tych osób ma kogoś kogo chciałaby ustanowić jako swojego rzecznika na forum - zapraszam do kontaktu ze mną.
luk166
Aktywny Użytkownik

Re: BURMISTRZ 2010 - DEBATA WYBORCZA

Postautor: Borysław Zatoka » 06 grudnia 2009, 23:04

Pamiętasz Łukaszu czasy liceum i naszego kolegę, z którym nikt nie chciał układać dialogu w j.niemieckim ?
Sam sobie ułożył ten dialog i recytował bez zająknięcia :)
Zrób coś bo nie chcę sam startować w tych wyborach !
Awatar użytkownika
Borysław Zatoka
Aktywny Użytkownik

Wróć do Z podniesioną przyłbicą