"Pod wyciągiem" ul. Aleja Marzeń

Nasze subiektywne oceny lokali gastronomicznych w Lądku-Zdroju
Regulamin forum
I. Zasady pisania postów.

1. Każdego użytkownika obowiązuje netykieta.
2. Zabronione jest używanie wulgarnego słownictwa i obrażanie innych użytkowników.
3. Staramy się pisać bez błędów ortograficznych i poprawnie. Dbajmy o estetykę wypowiedzi.
4. Nie piszemy całych postów stosując WIELKIE LITERY.
5. Posty nie wnoszące nic do tematu dyskusji będą usuwane.
6. Każdy użytkownik pisze na forum jedynie na własną odpowiedzialność. Administratorzy nie odpowiadają za treści postów innych użytkowników.
7. Elementy nie ujęte w tym regulaminie określa regulamin całego forum.
8. W dziale "Gastronomia" piszemy tylko w już założonych wątkach.

II. Zasady oceniania.

1. Każda recenzja powinna składać się z dwóch części:
A. Ocena poszczególnych elementów, czyli:
a. jakość jedzenia;
b. czas i jakość obsługi;
c. wystrój;
d. ceny;
e. oferta.
B. Własne, subiektywne odczucia dotyczące danego lokalu, czyli co się podobało, a co nie. Można też tu uzasadnić, dlaczego w części A daliśmy za dany element taką, a nie inną ilość punktów.
2. W części A. oceniamy w skali 1-5, przy czym 1 to najniższa ocena, a 5 najwyższa.
3. Część A recenzji jest obowiązkowa, część B opcjonalna.

"Pod wyciągiem" ul. Aleja Marzeń

Postautor: Noe » 26 stycznia 2013, 17:24

---------------------------------------------
Restauracja "Pod wyciągiem"
ul. Aleja Marzeń
czynne 9.00-21.00
---------------------------------------------
Awatar użytkownika
Noe
Aktywny Użytkownik

Re: Gastronomia - dział w budowie

Postautor: narciarz48 » 30 stycznia 2013, 15:24

Witam, wczoraj byłem na pstrągu na wyciągu po za tym, że mi się rymneło :wink: to jestem rozczarowany cenami, dlatego, że ten pstrąg nie był większy od płotki, ale za to cena była 50% wyższa niż rok temu, a pstrąg był wtedy jak 2 płotki większy. Dodam, że to nie tylko moje zdanie, bo byłem ze znajmomymi i też stwierdzil, że przesada troche z tą ceną,ale czerwieniłem przez to ja. Ja nie polecam. Pozdrawiam
narciarz48
Aktywny Użytkownik

Postautor: Austenit » 30 stycznia 2013, 17:56

narciarz48 pisze:witam wczoraj byłem na pstrągu na wyciągu po za tym że mi się rymneło :wink: to jestem rozczarowany cenami , dlatego że ten pstrąg nie był większy od płotki ale za to cena była 50 proc . wyższa niż rok temu a pstrąg był wtedy jak 2 płotki większy, dodam że to nie tylko moje zdanie , bo byłem ze znajmomymi i też stwierdzil że przesada troche z tą ceną ,ale czerwieniłem przez to ja ,ja nie polecam . pozdrawiam

A czy przypadkiem te różnice nie są spowodowane trwaniem okresu (zima, ferie - śnieg), w którym lokal ten jest najbardziej oblegany ze względu na swoje strategiczne położenie (naprzeciw stoku narciarskiego)? Cena dostosowana jest do klienta, ale najważniejsze, by jakość pozostała co najmniej na poziomie takim, jakim była.
Austenit

Postautor: narciarz48 » 30 stycznia 2013, 20:49

Być może sezon, ale w ubiegłym roku o tej porze jadłem też pstrąga i był tak duży ze ogon się opierał o stok, a siedziałem na tarasie :D :wink: i był smaczniejszy.
narciarz48
Aktywny Użytkownik

Re: "Pod wyciągiem" ul. Aleja Marzeń

Postautor: stranger » 03 marca 2013, 16:04

Latem mieli fajną ofertę, że do piwa dokładali kromkę chleba ze smalcem. Dobrze życzę wyciągowi, nie chcę za bardzo krytykować, ale porcje powinny być większe, obsługa szybsza, a ceny niższe. Uczciwie mówiąc te same zarzuty można postawić karczmie w Czarnej Górze i innym polskim terenom narciarskim. Dlatego często jeżdże na czeską stronę - w Koutach, Dolnej Moravie, czy Ramzovej nikt nie ściemnia - ani na piwie, ani na potrawach.
stranger
Aktywny Użytkownik

Postautor: narciarz48 » 03 marca 2013, 20:19

:wink: Dolna Morawa ok - a gastronomię na stoku nie prowadzi właściciel wyciągu,to dzierżawa, ale ceny i jakość rzutuje na "wyciąg", bo nikt się nie zastanawia kto to prowadzi, dzierżawca to jak po Czesku - mam pomysł: "mam napad" :wink: muszę zarobić, nie tędy droga
narciarz48
Aktywny Użytkownik

Postautor: krzychulz » 03 marca 2013, 22:59

skoro restauracje nie jest właściciela to powinien wymusić jakiś standard żeby nie odstraszało potencjalnych klientów z wyciągu ( jeśli off top to usuńcie).
Awatar użytkownika
krzychulz
Aktywny Użytkownik

Wróć do Gastronomia