piszta co chceta

O wszystkim i o niczym...

piszta co chceta

Postautor: narciarz48 » 14 stycznia 2013, 18:25

piszta co chceta ale piszta co was boli a co nie i fajne przepisy np na Lądecką kiłbache :)
narciarz48
Aktywny Użytkownik

Re: piszta co chceta

Postautor: anna » 14 stycznia 2013, 22:41

Już wróciłeś. Często zmieniasz zdanie.
Awatar użytkownika
anna
Aktywny Użytkownik

Postautor: narciarz48 » 15 stycznia 2013, 06:58

mówią że tylko krowa nie zmienia zdania a krowa to rodzaj??? :wink: wole nie mieć alzheimera bo wole pamiętać że wypiłem niż mieć parkinsona i nie pamiętać i żeby mi się w dodatku wylało :wink: . pozdrawiam ps też czytam co do mnie piszą i nie obrażam się jak panienki
narciarz48
Aktywny Użytkownik

Postautor: anna » 15 stycznia 2013, 10:14

narciarz48 pisze:mówią że tylko krowa nie zmienia zdania

a świnia i owszem.
Skąd nadajesz - Hawaje, Kanary czy inne nartostrady?
Awatar użytkownika
anna
Aktywny Użytkownik

Postautor: stranger » 15 stycznia 2013, 16:46

Anno, nie wchodząc w meritum jestem zaszokowany formą Twoich wpisów.
stranger
Aktywny Użytkownik

Postautor: anna » 15 stycznia 2013, 20:59

Wyraziłam zdziwienie, ponieważ dzień wcześniej @narciarz48 napisał w innym temacie "znikam na stałe proszę mnie wymeldować z tego forum". Odpowiedział mi wiązanką, odwzajemniłam się stosownie do jego wpisu. Narciarz pewnie w drodze
do Dolomitów, a jak wróci to coś skrobnie.
P.S.
Nie wiem czym tak jesteś zaszokowany, nie straszę nikogo , tak jak Ty mnie "odpowiednio długim areszcie/aresztem/wydobywczym".
Awatar użytkownika
anna
Aktywny Użytkownik

Postautor: narciarz48 » 16 stycznia 2013, 00:11

to była kwestia chwili kiedy ta madame tak napisze to wisiało w powietrzu ja nie jestem akurat zszokowany , ale świnia to też rodzaj nie męski :D wiec nie do mnie- to pudło celniej proszę ps jeśli mi napiszesz w którym poście i jaką wiązankę no chyba że nie trafiłem, w Twój gust muzyczny to sorry i zły utwór wybrałem sorry , proszę przytocz słowa tak jak noe tak on konkretnie napisał i ja się przyznałem i przerosiłem,, inni ocenia czy to jest obrażliwe , ok napisałem to że jesteś złośliwa tak napisałem i co 2 dni potwierdziłaś tym wpisem że jesteś milutka , coś Cię boli że mogę być w dolomitach???? owszem napisałem że chce się wymeldować ale tez wolisz już tu sławne pomidory a jednak w ankiecie nie zagłosowałaś na NIE czemu??? jeśli też zmieniłaś zdanie w tej sprawie to super.Ale jakoś tego nie zrobili i nie wymeldowali mnie jak widzisz , a wręcz przeciwnie uznali nawet ze jest fajnie jak jestem, wiec co mam zabrać zabawki i odejść tak ??? , jak mnie wywalą sami to ok, też nie będę kruszył o to kopi nie lubię nikogo na siłę uszczęśliwiać mam jedną osobę przy sobie i to mi wystarcza za cały świat , ale dopóki mnie chcą czytać to mogę pisać ja nie walczę o Twoja lub nikogo przychylność czy oklaski ,ja chcę dla Lądka może lepiej niż Ty , bo Ty wszystko torpedujesz , ale też Ci wolno , jeden woli pomidory a drugi wyciąg narciarski :wink: , a teraz do rzeczy czekam na te wiązanki które puściłem do Ciebie i inni też pewnie chcą poczytać nie daj się prosić ps dzięki stranger ale sam sobie poradzę nie narażaj się też,tak naprawdę to już sam nie wiem gdzie ma ten post napisać w jakim temacie , bo jeśli go dam w innym dla mnie on straci sens
narciarz48
Aktywny Użytkownik

Postautor: stranger » 16 stycznia 2013, 06:42

Anno, więcej uśmiechu, mniej zacietrzewienia.
Areszt wydobywczy nie straszny jest wyborcom PiS!
Kiedy aresztem wydobywczym straszy Zbigniew Ziobro albo Jarosław Kaczyński, to robi to tak sympatycznie, że słuchacz czuje podniecający dreszcz, jak przed daleką podróżą.
Z tym, że uczciwie stawiając sprawę ten wątek nie mieści już chyba w dziale Sprawy Naszego Miasta.
stranger
Aktywny Użytkownik

Postautor: Noe » 16 stycznia 2013, 07:47

W moim przekonaniu od początku nie mieścił się w tamtym dziale, bo miał o wszystkim, czyli o niczym. Zgodzie ze słuszną sugestią przeniosłem go do działu Off-Topic.
Awatar użytkownika
Noe
Aktywny Użytkownik

Postautor: narciarz48 » 16 stycznia 2013, 08:31

tak zgadzam :D się z decyzją ,ale też nie będę ukrywał że tez celowo napisałem tylko "piszta co chceta" a mogłem dodać piszta na temat Lądka,co wam się podoba a co nie , ale w tym przypadku przewidziałem taki scenariusz.mam nadzieje , że się nie sprawdzi w innych tematach też o biedzie w Lądku.
http://www.youtube.com/watch?v=dOHgFbomZps---- na dobry dzień dla ciebie .pozdrawiam
narciarz48
Aktywny Użytkownik

Postautor: Noe » 16 stycznia 2013, 10:35

To trochę nieładnie jednak postąpiłeś, bo wiedząc, że umieszczasz wątek w niewłaściwym dziale tylko dodałeś mi pracy i nerwów, a od razu można go było umieścić tam gdzie trzeba. Nadal też dublujesz posty, bardzo proszę o zaniechanie tych czynności.
Co do filmów z portalu Youtube, to porada, która przyda się wszystkim. Na górze, podczas pisania wiadomości są różne znaczniki, pogrubienie czcionki, podkreślenie, zmiana koloru, itp, jako ostatni jest natomiast znacznik youtube, po którego kliknięciu pojawia się w naszej wiadomości taki tekst:
[youtube ][/youtube ]
teraz wystarczy wybrać film, który chcemy umieścić, skopiować do niego link, wkleić w ten znacznik, tak żeby wyglądało to tak: [ youtube]tu link[ /youtube]
a następnie (ważne!), usunąć z linku jego początek, czyli w skopiowanym adresie http://www.youtube.com/watch?v=dOHgFbomZps kasujemy to: http ://www. youtube.com/watch?v= dzięki czemu link po wstawieniu w w/w znacznik jest wyświetlany tak:

Awatar użytkownika
Noe
Aktywny Użytkownik

Postautor: anna » 16 stycznia 2013, 12:42

Narciarzu! nikt Cię nie chce wymeldować/z pewnością nie ja/, sam złożyłeś taką deklarację, teraz już wiem po Twoim wpisie, że to był z Twojej strony taki wybieg, eksperyment? albo test na akceptowalność. Ja nie jestem obrażalska i Twoje wypowiedzi
o mnie nie są w stanie mnie urazić. I gdzie ja napisałam, że nie chcę wyciągu, a co do ankiety prosiłam Cię o więcej danych
w kwestii inwestycji, w końcu dałeś jakiś link z wypowiedzią pana burmistrza z 2010r o planowanej drodze, też bez konkretów. Sama dowiedziałam się - wróbelki tak ćwierkają w Lądku - jako by pan właściciel wyciągu miał się dołożyć do budowy drogi, może wtedy droga będzie płatna? Co do muzyki to tylko Nergala nie słucham.

Stranger! z etykiety Wrogowie Ludu już większość się śmieje, nie tylko ja.
Awatar użytkownika
anna
Aktywny Użytkownik

Postautor: narciarz48 » 16 stycznia 2013, 15:10

:D :D :D serio ciesze się że tak to się kończy ---- Kobiety mają gen szczęścia -
Gen szczęścia, który związany jest z optymizmem, mają tylko kobiety – odkryli amerykańscy naukowcy.

zamiast kwiatka :wink: ps a kto to jest Nergal?
---
sorry noe :wink: ale czekam też na otwarcie tego browaru i siądziemy sobie razem Ty Ja i stranger, my wypijemy męskie a Ty z sokiem , a z jakim lubisz? pomidorowym :wink: czy malinowym . Co ty na to? i co nieco w realu sobie wyjśnimy ok ps ja już i tak stawiam chyba 2O też się już pogubiłem ale dotrzymam słowa ,ANNo całe nasze życie to jedne wielki test nie uważasz tak
narciarz48
Aktywny Użytkownik

Postautor: krzychulz » 16 stycznia 2013, 17:11

jaki browar, przecież zostało wyremontowane i na sprzedaż pójdzie, a browar to tylko zamydlenie oczu że niby coś będzie w Lądku :/
Awatar użytkownika
krzychulz
Aktywny Użytkownik

Postautor: narciarz48 » 16 stycznia 2013, 19:09

kto wie może masz i racje,ale sam przyznasz że tylko szaleniec buduje browar żeby się w nim napić piwa :wink: tu potrzeba jest kompleksowego zaangażowania wielu inwestorów , z koordynacją i pomocą gminy , w podatkach itp. ruszyć tą ospałość i ściągnąć turystów, niedługo tu nie będzie stać nawet ludzi na tą piane z piwa :( tylko na bicie jej , więc po co browar . pozdrawiam
narciarz48
Aktywny Użytkownik

Postautor: gościu » 17 stycznia 2013, 00:06

Ja też chcę się napić piwa z Wami ;-)
gościu
Aktywny Użytkownik

Postautor: narciarz48 » 17 stycznia 2013, 15:15

gosciu nie ma nie ma , chyba że deklarujesz że przyniesiesz ze sobą słone paluszki albo orzeszki do piwa ok :D jesteś też zaproszony , anne poproszę o lądeckie chipsy własnego wypieku : :)
narciarz48
Aktywny Użytkownik

Postautor: stranger » 17 stycznia 2013, 15:46

Ja chętnie skorzystam z zaproszenia, ale chciałbym także obecności Anny.
Nigdy jeszcze nie piłem piwa z twardym elektoratem Prawa i Sprawiedliwości.
To będzie piwko z prądem! :wink:
stranger
Aktywny Użytkownik

Postautor: narciarz48 » 17 stycznia 2013, 16:39

jak przyniesiesz ze sobą prąd to kto wie , ale wtedy i ogórki kiszone są potrzebne , więc zakres menu się rozszerza , ale może ktoś dołączy z ogórkami może-noe ps nie patrz na elektorat tylko na towarzystwo, pis nie pis ale pić się chce jak się gada ,ale też Po-mału dojdziemy do celu , jak nie za 1 razem to za drugim razem :wink: pozdrawiam
narciarz48
Aktywny Użytkownik

Postautor: anna » 17 stycznia 2013, 18:33

Stranger rozpoczyna już kampanię wyborczą, zawsze czujny - chyba słupki poleciały. Narciarzu jak już nawarzysz tego piwa,
to przyniosę wypieki z polepszaczem z tostera, jakiś żółty ser z olejów roślinnych, ogórki konserwowe jeszcze mam-to też mogę
i proponuję nazwę przyszłego pubu - baru „Pod Pintą" z przesłaniem „kiedyś myślałem, że piwo szkodzi...dlatego przestałem
myśleć".
Załączniki
piwo.jpg
Awatar użytkownika
anna
Aktywny Użytkownik

Postautor: narciarz48 » 17 stycznia 2013, 18:50

nie sądzę żeby zaczynał nic nie wspomina o kiełbasie wyborczej od tego się zawsze zaczyna :wink: no tak ale anno kto przyniesie pomidory :) jak Ty ogórki ,szkoda ze się ninaumiałem dodawać załączników tu na forum (ale też nie chce nie jest to mi do niczego potrzebne ) ,dostaje tygodniowo na swoja pocztę i ok się bawię przy tym , słupki mnie nie kręcą już,po to chce mieszkać w Lądku , wyrwałem się z tego - Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? – Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień.
Autor: George Bernard Shaw pozdrawiam
narciarz48
Aktywny Użytkownik

Postautor: Bombelek14 » 20 grudnia 2018, 19:09

Monety to bardzo interesujący temat, ich różnorodność i historia powstania niektórych z nich mogą zaciekawic wiele osób. Osobiscie kolekcjonuje monety od kilku lat i chciałbym Wam polecic strone http://www.skarbnicanarodowa.org/ . Najlepszy blog o tej tematyce.
Bombelek14

Wróć do Off - Topic